ACLO City aan de Bloemstraat 36 sluit rond december 2026 definitief haar deuren. Er is een nieuwe locatie gevonden, maar deze moet nog worden verbouwd en geschikt gemaakt worden voor langdurig gebruik. Wanneer de nieuwe locatie precies in gebruik kan worden genomen, is op dit moment nog niet bekend. De verwachting is dat dit aan het begin van het nieuwe collegejaar, in september 2027, zal zijn.
In aanloop naar de sluiting worden de krachtsportvoorzieningen eind november 2026 verhuisd naar het ACLO Sportcentrum op Zernike.
Wat betekent dit voor het sportaanbod?
We streven ernaar het groepslesaanbod van ACLO City zoveel mogelijk op andere locatie(s) voort te zetten. Gedurende deze overgangsperiode kunnen er wijzigingen in het programma plaatsvinden. Daarnaast onderzoeken we de mogelijkheden voor aanvullende externe sportruimtes.
Op dit moment kunnen we niet garanderen dat het volledige sportaanbod behouden blijft.
Tijdelijke gevolgen van de verhuizing
Tijdens de verhuizing van de krachtsportvoorzieningen, naar verwachting rond eind november 2026, zal dit gedeelte mogelijk ongeveer twee weken niet beschikbaar zijn. Sporters kunnen in deze periode gebruikmaken van de reguliere fitnessfaciliteiten in het ACLO Sportcentrum.
Voor de groepslessen verwachten we weinig gevolgen. Mogelijk wordt de looproute naar de sportzaal tijdelijk aangepast.
Zodra er meer duidelijkheid is over de verhuizing, de nieuwe locatie en het toekomstige sportaanbod, informeren we je uiteraard via een nieuwe update.

Boek al je groepslessen en reserveer nu je sportveldjes via onze ACLO-abonnement. Ook kun je hier alvast je ACLO Card kopen voor aankomend studiejaar!